آیا در دنیای تنیس غرق شده اید؟

اگر تنیس بازی می کنید چند نکته وجود دارد که به شما نشان می دهد که چقدر در آن غرق شده اید. عوامل زیر در تمامی افرادی که در دنیای تنیس غرق می شوند صدق می کند.

اگر چند مورد از موارد پایین دربارۀ شما هم صدق می کند، شک نکنید که در دنیای تنیس غرق شده اید.

شیفته بوی توپ های جدید خواهید شد

قبول کنید. هر زمانی که در یک قوطی جدید توپ را باز میکنید، با لذت تمام نفس عمیقی می کشید تا بوی آنها را استشمام کنید.

یکی از بازوهایتان بزرگتر از دیگری میشود

وقتی صحبت اندام به میان میآید، توضیح خاصی برای کوچکتر بودن یکی از بازوهایتان ندارید. شاید بد نباشد به تمریناتی که باعث شدند یکی از آستین های تی شرتتان تنگ و دیگری گشاد باشد هم اشاره ای کنید.

کیف تنیس شما منحصر به فرد خواهد بود

کیف تنیس شما هم قد و قواره خودتان می شود! مسلماً، غیر از آن چطور می توانید راکت، کفش، لباس، جعبۀ کمک های اولیه و میلیون ها وسیله دیگر را در آن جا دهید و همراهتان ببرید؟ جوری به نظر می رسد که برای تعطیلات آخر هفته آماده می شوید اما در واقع فقط احتمالات را در نظر میگیرید.

دستهای پر از پینه

با این حقیقت رو به رو شوید! دستهای شما زبر هستند. انتهای هر انگشت و همینطور قسمت پایینی کف دستتان پر از پینه شده است. اما یادتان نرود، همین پینه ها از شما یک بازیکن بهتر می سازد.

خانۀ شما موزه ای از وسایل تنیس است

اگر چیزی ببینید که جمله ای مانند «تنیس یعنی راکت من» روی آن حک شده، یا فرقی ندارد هر چیزی که از تنیس نشانه ای دارد روی آن باشد، به احتمال زیاد شما آن وسیله را می خرید.

احتمالاً در یکی از فضاهای منحصر به فرد خانه شما یک راکت کلاسیک چوبی وجود دارد. و حداقل یکی از آهن رباهای روی یخچال شما شکل توپ تنیس است. طفره نروید شما در دنیای تنیس غرق شده اید.

تجربۀ شکستن راکت را دارید

فرقی ندارد تصادفی یا از روی عصبانیت، چند راکت تنیس در دستان شما شکسته است و حس خوبی برایتان داشته؟ به نظر شما چرا چنین اتفاقی باید حس خوبی داشته باشد؟

مشهورید به اینکه برای خرید نیز لباس های تنیس می پوشید

خوب به نظر رسیدن در زمین تنیس فقط نیمی از داستان است شما عاشق این لباس ها هستید. به همین دلیل زیباترین و به روزترین لباس های تنیس را می خرید و آنها را در سراسر شهر می پوشید. دور از انتظار نیست اگر یک شب بشنوید که «بدون لباس های تنیست نشناختمت»

هنگام مسابقات گرند اسلم زمان خواب شما تغییر می کند

اینکه مسابقات در استرالیا برگزار شود یا در اروپا و اینکه اختلاف زمانی شما با کشور برگزارکننده چند ساعت است، اصلاً مهم نیست حتی نیمه شب هم از خواب بیدار می شوید تا مسابقه رافائل نادال را زنده تماشا کنید.

همچنین ببینید

چرا بازی بر روی چمن متفاوت است؟

“چمن برای گاو است.” تعجب نکنید، این جمله‌ را بارها قهرمانان بزرگ تنیس در توجیه …

یک نظر

  1. 👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *