تاریخچه برند تنیس ویلسون WILSON

تاریخچه برند محصولات ورزشی ویلسون

بنای اولیه کمپانی لوازم ورزشی WILSON در سال ۱۹۱۳ با نام تجاری Ashland Manufacturing Company توسط توماس ویلسون نهاده شد ، در حال حاضر  WILSON یک شرکت آمریکایی تولید کنندهٔ تجهیزات و وسایل ورزشی است که مقر اصلی آن در شیکاگو، ایلینوی ایالات متحده واقع است.burn2

معرفی سری های راکت تنیس ویلسون

  • سری BALDE
  • سری ultra
  • سری clash
  • سری prostaf 
  • سری burn 

در حال حاضر شرکت WILSON برای تولید محصولات متنوع تنیسی از جمله کفش های تخصصی تنیس ، انواع لباس و ساک های ورزشی ، توپ ، زه و بسیاری از محصولات تخصصی دیگر در رشته تنیس و مهمتر از همه راکت هایی با تکنولوژی بسیار بالا شهرت یافته است . راکت های تنیس تولید شده توسط ویلسون در مجموعه های مختلفی با کاربردها و ویژگی های متفاوتی ارائه می شوند ، از جمله این مجموعه  ها می توان به ( ULTRA , STEAM , PRO STAFF , PRO LITE , Monfils , JUICE , BURN ,BALDE )

مشاهده محصولات برند تنیس ویلسون

در سال ۱۹۶۷، شرکت Ling-Temco-Vought )LTV Corporation) زمام امور را به دست گرفت .تنها سه سال بعد PepsiCo مالک جدید ویلسون شد. در آن روزها شرکت ، توپ های رسمی اتحادیه ملی بسکتبال NBAو لیگ ملی فوتبال را تولید تجاری کرد، همچنین لباس های سایز بزرگ اکثر تیم های لیگ بیس بال MLBو تیم های المپیک تابستانی ایالات متحده را عرضه کرد. در سال ۱۹۷۹، توپهای تنیس ویلسون برای اولین بار در Open US استفاده شد و هنوز هم تا امروز استفاده می شود. در سال ۲۰۰۶، Open Australian نیز شروع به استفاده از توپ های تنیس ویلسون کرد.

در سال ۱۹۸۵، ویلسون توسط شرکت سرمایه گذاری Westray از طریق شرکت سهامی WSGC Holdings خریداری شد. در سال ۱۹۸۹، WSGC با شرکت سرمایه گذاری Bogey ادغام شده ، که وابسته به تیم فنلاندی Amer Sports است.

در حال حاضر ویلسون تولید تجاری انواع توپ برای چندین ورزش مختلف ، مانند فوتبال آمریکایی، فوتبال، تنیس، بسکتبال، بیس بال و والیبال را به صورت صنعتی انجام میدهد همچنین این شرکت روی انواع راکت ، ابزار محافظ و کفش ورزشی نیز تمرکز کرده است.

مشاهده محصولات برند تنیس ویلسون

در حال حاضر بازیکنان بزرگی در گروه مردان همچون ، راجر فدرر ، کی نیشیکوری ، میلوس رانیک ، داود گوفن ، گائل مونفیلس ، خوآن مارتین دل پوترو و بانوانی همچون سرنا ویلیامز ، ونوس ویلیامز و سیمونا هالپ با این برند ورزشی طرف قرارداد هستند و از راکت های این کمپانی در مسابقاتشان استفاده میکند.

همچنین ببینید

تاریخچه برند ساعت سونتو SUUNTO

تاریخچه ساعت سونتو  شرکت Suunto در سال ۱۹۳۶ توسط توماس وهلنن (Tuomas Vohlonen) در فنلاند …