تاریخچه برند تنیس Pacific

پسفیک از سال ۱۹۷۲ در کشور آلمان شروع به تولید زه و انواع گریپ نموده و بیشتر برای تولید زه در دنیا شناخته شده است. این کمپانی از معدود تولیدکنندگان زه میباشد که توسط خود کمپانی ودر کشور آلمان اقدام به تولید زه مینماید و تکنولوژی انحصاری خود را دارد. معمولا بیشتر برندها یا فاقد تکنولوژی انحصاری میباشند و یا به تولیدکنندگان در کشورهای آسیایی یا آمریکای جنوبی سفارش داده و از تکنولوژی مشترک استفاده مینمایند.

جالب است بدانید که زه اسلحه بازیکن میباشد و نقش بسزایی در کیفیت فنی بازیکن دارد.

تاریخچه شرکت پاسیفیک

شرکت اولیه PACIFIC در سال  ۱۹۷۲ در کشورهای آلمان و نیوزلند توسط یک خانواده آلمانی به نام Hochdorf تأسیس شد در اواخر سال ۲۰۰۹ به اوج روزهای شهرت خود رسید ، PACIFIC پس از آن گسترش یافت و تبدیل به یک شرکت کامل محصولات تنیس شد.

FISCHER TECHNOLOGY، که به عنوان یک پرچمدار در نوآوری های راکت شناخته می شود، به PACIFIC که به همان اندازه مشهور شده بود می پیوندد. ثمره اتحاد آنها ، بیش از ۷۰ سال پیشرفت فنی دانش طراحی ، توسعه و تولید تجهیزات ورزشی و راکت می باشد.علاوه بر این تکنولوژی FISCHER TECHNOLOGY به شکل موفقی در خط تولید Racket Line جدید PACIFIC گنجانده شده است و این امر به حفظ کیفیت و طراحی نوآورانه آنها کمک شایانی کرده است.

فرآیند تولید منحصر به فرد، سرمایه گذاری های بی پروا برای تحقیق و توسعه تکنولوژی های جدید، مهندسی آلمانی و تجربه محصولات با کیفیت ، زمینه ای قوی برای موفقیت های آینده پاسیفیک می باشد.پاسیفیک همواره در صنعت محصولات تنیس پیشرو و از حامیان ATP World Tour  بوده است.

محصولات تنیس پاسیفیک در بازار تنیس ایران

در حال حاضر با چشم انداز پیش بینی شده و تلاش پاسیفیک برای تبدیل شدن به یک نام تجاری کامل ورزش تنیس و تولید راکت های تنیس، مراحل بعدی این است که پروژه های جدید تحقیق و توسعه را گسترش دهد، همچنین تمرکز مداوم بر تولید کالاهایی با کیفیت بالا، خدمات فنی دقیق و خدمات پشتیبانی اختصاصی به تمام سطوح بازیکنان، به سرعت PACIFIC را به نام تجاری پیشرو برای ورزش تنیس و تولید راکت بدل میکند.

همچنین ببینید

تاریخچه برند ساعت سونتو SUUNTO

تاریخچه ساعت سونتو  شرکت Suunto در سال ۱۹۳۶ توسط توماس وهلنن (Tuomas Vohlonen) در فنلاند …