تاریخچه برند ساعت سونتو SUUNTO

تاریخچه ساعت سونتو 

شرکت Suunto در سال ۱۹۳۶ توسط توماس وهلنن (Tuomas Vohlonen) در فنلاند با تولید قطب نماهای پر شده از مایع کار خود را شروع کرد. از زمان تاسیس، شرکت سونتو حرکت رو به جلویی را برای تولید ساعت های ورزشی، کامپیوترهای غواصی و وسایلی که توسط ماجراجویان و جهانگردان جهان استفاده می شود را داشته است. 

از بلندترین قله ها تا عمیق ترین اقیانوس ها، سونتو، از لحاظ فکری و فیزیکی، ماجراجویان را برای تسخیر سرزمین های جدید مجهز می سازد.

شرکت و کارخانه مرکزی سونتو در وانتا فنلاند واقع شده است. در کل دنیا بیش از ۴۰۰ نفر کارمند داشته و محصولات آن در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا فروخته می شود. این شرکت تابع شرکت اصلی Amer Sport Car Poratio است و با برندهای Salamon ،Arc’teryx ،Atomic ،Wilson ،Precor و Mavic خواهر خوانده است.

فناوری ها و ویژگی های ساعت سونتو 

از فناوری های برند سونتو می توان به ضدآب بودن تا عمق ۳۰۰ متر ، ضدخش بودن ، قابلیت ارتفاع سنجی ، دماسنج ، نمایش ضربان قلب ، فشار سنج ، هشدار وقوع طوفان ، اتصال به GPS  و مسیریابی اشاره کرد.
ساعت های سونتو توانایی نمایش هشدار زلزله ، مجهز به صفحه نمایش لمسی ، حالت چراغ قوه ، حالت شکار ، حالت ماهیگیری و …. هستند.
ساعت های سونتو میتوانند بیش از ۳۰ حالت ورزشی متفاوت را آموزش دهند و همانند یک مربی بر شما نظارت داشته باشند. این ساعت مناسب برای ورزش های پر تحرک مانند تنیس می باشد.

بخشی از امکانات ساعت سونتو سری M2

پخش ویدیو

همچنین ببینید

تاریخچه برند تنیس آندرارمور Under Armour

تاریخچه برند محصولات ورزشی آندرارمور Under Armour یک کمپانی آمریکایی پوشاک و ادوات ورزشی است که …