تکنولوژی کفش های تنیس اسیکس

تکنولوژی های به کار رفته در کفش های تنیس اسیکس

Removable Sockliner

کفی قابل تعویض کفش بر اساس تکنولوژِی EVA تولید شده است که ضمن راحتی کف پا محیطی مناسب تر برای فضای درونی کفش را تضمین میکند.

FLYTEFOAM

در قسمت میانی پاشنه کفش از تکنولوژی FLYTEFOAM استفاده شده  که با استفاده از الیاف طبیعی تولید و با چگالی بسیار کم خود موجب کاهش چشمگیر وزن کفش می شود

Rearfoot and Forefoot Cushioning System

حباب های ژل در کفی میانی کفش تعبیه شده اند که نقش ضربه گیر را ایفا می کند

SpEVA 55

اسیکس برای تکنولوژی قالب گیری خود از ماده ویژه و انحصاری در کفی میانی کفش استفاده کرده است. این ماده دارای چگالی ویژه ای است که ضمن کاهش وزن کفش و افزایش ثبات با تکنولوژی خاص خود حرکت را آرامش بخش تر می کند

PHF

سیستم پاشنه شخصی شده اسیکس شکل پاشنه پای ورزشکار را به خود می گیرد و به طرز چشمگیری راحتی پا را در این محل افزایش می دهد.

Trusstic System

در این تکنولوژی قطعه ای در بخش میانی کف کفش تعبیه شده که در هنگام حرکت ورشکار با جلوگیری از چرخش پا به سمت داخل به حرکتی پایدار کمک می کند.

Discreet Lacing System

بند این کفش با خاصیت کشسانی خود فشار را بین تمامی اجزا تقسیم می کند و با فرم دویدن ورزشکار سازگاری برقرار می کند

Octipod outsole design

در این تکنولوژی که برای زمین های تنیس هاردکورت طراحی شده و  از نامش (اختاپوس) پیداست ، کف کفش با طراحی ویژه ای با خاصیت مکش در هر نوع حرکتی به خوبی به زمین میچسبد و موجب ثبات حرکات خواهد شد.

AHAR+

تکونولوژی جدید AHAR با استفاده از ماده ای منحصربه فرد در کف کفش، مقاومت در برابر سایش با زمین را افزایش می دهد و ضمن استحکام بخشیدن بیشتر به کفش، حرکتی راحت تر را فراهم می کند.