رویارویی «راجر فدرر» و «رافائل نادال» در پرتماشاگرترین دیدار تنیس جهان

«راجر فدرر» سوئیسی و «رافائل نادال» اسپانیایی، ستاره های بزرگ تنیس جهان قصد دارند پرتماشاگرترین مسابقه این رشته ورزشی را امروز ۱۸ بهمن ساعت ۲۱ بوقت ایران در آفریقای جنوبی برگزار کنند. 

این مسابقه نمایشی توسط بنیاد خیریه راجر فدرر و با هدف کمک به پروژه های آموزشی و خیریه در قاره آفریقا برگزار می شود. 

بر اساس برنامه اعلام شده، علاوه بر رویارویی انفرادی راجر فدرر و رافائل نادال، یک مسابقه دوبل نیز میان تیم های راجر فدرر- «بیل گیتس» بنیانگذار شرکت مایکروسافت با رافائل نادال – «تروآ نوا» کمدین و مجری تلویزیونی برگزار می شود.

این مسابقات با برنامه های تفریحی و سرگرمی مختلفی نیز همراه است و شاهد حضور مهمانان ویژه، شخصیت های برجسته، ستاره های بزرگ و هنرمندان مشهوری دیگری نیز خواهیم بود.

استادیوم ورزشی کیپ تاون با گنجایش ۵۵ هزارنفر میزبان این رویداد ورزشی است و در صورتی که تمام بلیت های برنامه فروخته شود، پرتماشاگرترین بازی تاریخ تنیس خواهد بود.

در حال حاضر این رکورد با ۳۵ هزار تماشاگر به مسابقه نمایشی «کیم کلایسترز» بلژیکی و «سرنا ویلیامز» آمریکایی تعلق دارد که در سال ۲۰۱۰ در شهر بروکسل به مصاف هم رفتند.

همچنین ببینید

ویمبلدون کرونا گرفت !

مهم‌ترین و قدیمی‌ترین گرند اسلم دنیای تنیس که آخرین بار سال ۱۹۴۵ به خاطر جنگ جهانی دوم لغو شده بود ، این بار قربانی ویروس کرونا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *