رویارویی سرنا ویلیامز و ماریا شاراپووا در دور اول گرند اسلم یو اس اوپن

رویارویی سرنا ویلیامز و ماریا شاراپووا 

در دور اول گرند اسلم یو اس اوپن ۲۰۱۹، سرنا ویلیامز، نفر هشتم رنکینگ حال حاضر WTA و قهرمان ۶ دوره از این مسابقات، باید به مصاف ماریا شاراپووا، نفر هشتاد و هفتم رنکینگ حال حاضر WTA و قهرمان این مسابقات در سال ۲۰۰۶ برود. این دو تا به حال ۲۲ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که ویلیامز آمریکایی با پیروزی در ۱۹ مسابقه، رکورد بسیار بهتری نسبت به حریف روس خود دارد.

 آخرین دیدار این دو در مسابقات اوپن فرانسه در سال ۲۰۱۸ بود که با انصراف ویلیامز، به سود شاراپووا به پایان رسید، اما شاراپووا آخرین بار در سال ۲۰۰۴ موفق به شکست ویلیامز در دیداری رو در رو شده است (سال ۲۰۱۸ ویلیامز انصراف داد و دیداری صورت نگرفت). این اولین باری است که این دو تنیسور، در این مسابقات باید به مصاف یکدیگر بروند.این دو بازیکن تا کنون ۹ بار در فینال به مصاف هم رفتند که ۷ بار سرنا ویلیامز موفق شد ماریا شاراپووا را شکست دهد

با کلیک روی هر مسابقه فینال رقابت جذاب و دیدنی این دو بازیکن را مشاهده کنید.

کنفرانس مطبوعاتی

من همچنان عاشق کاری که می کنم هستم و بیشتر از همه چیز به توانایی هایم باور دارم. برای اینکه کاری را برای مدت طولانی ای انجام دهید، باید برای آن انگیزه داشته باشید و این همان چیزی است که من قبل و بعد از حضورم در زمین هم دارم.

ماریا شاراپووا همچنین عملکردش در سینسیناتی را مورد بررسی قرار داد:

فکر می کنم چیزی که می خواستم، محقق شده و بدنم در شرایط بهتری قرار دارد. در ورزش نمی توان همواره انتظار نتیجه گیری داشت و همانطور که می دانید خیلی کم پیش آمده که من در حالی که از مسابقه ای کناره گیری کردم یا برای مدتی طولانی دور از میادین بودم، روی این صندلی نشسته باشم و این اتفاقی مثبت است.

همچنین ببینید

ویمبلدون کرونا گرفت !

مهم‌ترین و قدیمی‌ترین گرند اسلم دنیای تنیس که آخرین بار سال ۱۹۴۵ به خاطر جنگ جهانی دوم لغو شده بود ، این بار قربانی ویروس کرونا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *