فینال تور جهانی ۲۰۱۹ تنیس؛ شرایط بسیار پیچیده گروه آندره آغاسی : نادال، زورف و مدودف همچنان شانس صعود دارند

بعد از انجام ۲ بازی، همچنان تمام تنیسورهای گروه آندره آغاسی شانس صعود به نیمه نهایی را دارند.

در پایان روز چهارم فینال تور جهانی ۲۰۱۹، پیروزی ۰-۲ استفانوس سیتسیپاس مقابل الکساندر زورف باعث شد تا صعود این جوان ۲۱ ساله به مرحله بعد قطعی شود، اما این نتیجه از طرفی شانس صعود دنیل مدودف را نیز زنده نگه داشت و حال هر ۳ بازیکن دیگر این گروه، شانس صعود به مرحله بعد را دارند. 

وضعیت های مختلف صعود از گروه آندره آغاسی:

صعود رافائل نادال

نادال در صورتی می تواند به نیمه نهایی صعود کند که موفق به شکست استفانوس سیتسیپاس شود و از طرفی دنیل مدودف نیز مقابل الکساندر زورف به پیروزی برسد. پیروزی زورف مقابل مدودف، باعث حذف ماتادور خواهد شد، حتی اگر او سیتسیپاس را هم شکست دهد.

صعود الکساندر زورف

مدافع عنوان قهرمانی برای صعود به نیمه نهایی، تنها کافی است که دنیل مدودف را شکست دهد. نتیجه دیدار نادال و سیتسیپاس، در صورت پیروزی زورف مقابل مدودف، هیچ تاثیری روی صعود زورف به مرحله بعد ندارد.

صعود دنیل مدودف

کار دنیل مدودف برای صعود سخت است. او باید حتما در ۲ ست از سد الکساندر زورف بگذرد و امیدوار باشد که استفانوس سیتسیپاس نیز رافائل نادال را شکست دهد. حال اگر دنیل مدودف به تواند زورف را در ۳ ست شکست دهد، حتی در صورتی که سیتسیپاس نادال را هم شکست دهد، مدودف از صعود باز خواهد ماند و این زورف است که به نیمه نهایی می رسد.

همچنین ببینید

آیا رفتن به باشگاه تنیس با توجه به شیوع ویروس کرونا امن است ؟

شاید شنیدن اینکه قبل از شیوع #کرونا نیز ، گریپ راکت تنیس از نظر تراکم و انواع باکتری و ویروس در حد آلوده‌ترین سطوح روزمره مانند موس کامپیوتر ، صفحه موبایل و حتی محیط دستشویی شناخته میشد ، برایتان تأمل برانگیز باشد.

یک نظر

  1. در چه صورت رنک اولی نادال قطعی میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *